top of page

Bayrampaşa Toptan Koli ve Karton Ambalaj İmalatı, Toptan Satış

En uygun fiyatlar ile direkt koli üreticisinden Bayrampaşa'da karton ambalaj toptan koli satın almak için aşağıdaki yöntemlerden biriyle bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Karton Ambalaj Minimum Üretim Adedi

Toptan koli alımında minimum üretim adedi satın almak istediğiniz kolinin ebadına ve kalitesine göre değişmektedir. Koli ebadınız küçüldükçe minimum üretim adedi artmaktadır. En doğru fiyatlandırma, ebat ve kalite belirledikten sonra ihtiyacınız kadar koli adedini doğru bildirmektir. Fiyat aldığınız adet ile sipariş vermek istediğiniz adet farklı olduğunda, aldığınız fiyatlar sizi yanıltabilecektir. 


Kesimli Karton Kutularda (pizza kutusu, ayakkabı kutusu, e-ticaret kutusu, erzak kolisi, özel kesimli kutular vb.) Minimum Sipariş Adetleri ve Fiyatları

Kesimli kutularda (pizza kutusu, ayakkabı kutusu, e-ticaret kutusu, erzak kolisi, özel kesimli kutular vb.) asgari sipariş adetleri için mutlaka müşteri temsilcimizle görüşmelisiniz. Kesimli kutular özel bıçaklı kesimler olduğu için üretimi yapılacak ürünün bıçak izi çıkarılmadan minimum üretim adedinin tespiti pek mümkün değildir. Bunun yanı sıra kutunun fiyatını da öğrenemezsiniz. 


Kesimli Karton Kutularda (pizza kutusu, ayakkabı kutusu, e-ticaret kutusu, erzak kolisi, özel kesimli kutular vb.) Fiyatları

Bu tür karton kutularda fiyatlarda işin içeriğine göre bıçak bedeli, klişe bedeli, baskı, kesim ve yapıştırma işçilikleri bedelleri eklendiğinden, standart a-box koliler kadar ekonomik değildir. Bu sebeple, eğer adetleriniz de yüksek değil ise kesimli karton kutular yerine standart a-box kolileri tercih etmeniz, eğer önceliğiniz ekonomi ise, daha uygun olacaktır. 

bottom of page